Web Analytics
BallinaSHOWBIZOlsa Muhameti flet për ribashkimin e Borës me Donaldin: Ajo është shumë...

Olsa Muhameti flet për ribashkimin e Borës me Donaldin: Ajo është shumë e kujdesshme…

Autorja Olsa Muhameti ishte së fundmi e ftuar në “Wake up”, ku ndër të tjera u pyet rreth marrëdhënies së Borës me Donaldin.

Olsa tha se Bora është shumë e kujdesshme dhe nuk e ka përdorur historinë e saj për famë, përndryshe do kishte folur.

“Është shumë e kujdesshme, shumë e kuruar, ndoshta të tjerë do e kishin përdorur më shumë.

Ajo nuk ka as shumë reklama, kur përflitet të ty, duhet të flasësh, Bora këtë as nuk e ka bërë”, u shpreh ajo.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit