Web Analytics
BallinaUncategorizedOlsa ndan momente romantike të Bashkimit dhe Alvisës

Olsa ndan momente romantike të Bashkimit dhe Alvisës

Pak ditë më parë, Bashkimi në një intervistë për Prive shpalosi gjerë e gjatë detajet e lidhjes me Alvisën.

Nga shtëpia e tij në Mitrovicë, ai zbuloi mes tjerash se edhe është “ndarë” dhoma e tij dhe Alvisës.

Teksa po qëndron më shumë në Tiranë, ashtu siç edhe janë planet e çiftit, ka qenë autorja e “Përputhen” Olsa Muhameti që na ka zbuluar më shumë.

Ajo ka ndarë një video të çiftit ku Alvisa shihet nën prehërin e Bashkimit në ambientet e jashtme të Top Channel, më të dashuruar se kurrë, “mjalti” i muajve të parë të lidhjes, vazhdon!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit