Web Analytics
BallinaSHOWBIZOlsa shkon (me Arianin) tek Donaldi dhe flet për Borën… Po Ori?!

Olsa shkon (me Arianin) tek Donaldi dhe flet për Borën… Po Ori?!

Olsa Muhameti ka qenë sot e ftuar tek binjakët Romeo dhe Donald Veshaj.

Edhe pse “Përputhen” e ka tashmë prezantuesen e saj, Ori Nebijajn, Olsa ka zgjedhur të shkojë vetë e ftuar në program dhe pas saj direkt në intervistë ishte opinionisti, Arjan Konomi.

Megjithatë Olsa nuk mund mos të përmendte në program edhe Borën.

Kur Romeo tha se ajo dhe Donaldi ishin veshur të dy njëlloj, ajo u shpreh se përveç kësaj rastësisë në look ajo dhe Donaldi kishin dhe një tjetër të përbashkët, Borën.

Po Ori?!

Autorja e programit nuk e përmendi në asnjë moment prezantuesen e re të programit të saj, por edhe kjo e fundit duket se nuk i ka kushtuar aspak vëmendje programacionit të Top-Channel, por u ka sugjeruar ndjekësve të saj të shohin Netflix./Kryefjala/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit