Web Analytics

Olsi hap zarfin, kjo është shuma e parave që la në dasmën e mikut të tij Elgitit

Botuar nga: InfoKosova

Olsi Bylyku një ndër shokët e ngushtë të Elgit Dodës.

Mbrëmjen e djeshme Elgit Doda e kurorzoi dashurinë e tij me Klean në një dasëm.

Dhe normalisht Olsi nuk mungoi në dasmën e tij me Klean.

Mirëpo ajo që bie në sy është shumë e parave që Olsi ia dhuroi Elgitit dhe Kleas.

Aktori ka publikuar një video epike në Instastory ku tregon sa lekë i ka lënë në dasmë.

Ai fut në zarf 500 lekë të reja.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xing.al (@xing.al)

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,993NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT