Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveOlta akuzoi produksionin për manipulim, reagon Arbana Osmani

Olta akuzoi produksionin për manipulim, reagon Arbana Osmani

Olta Gixhari ka thyer shpesh rregullat duke hedhur akuza për produksionin dhe vendimet e marra nga “Vëllai i Madh”. Sipas saj produksioni favorizon Luizin.

Mbrëmjen e sotme Arbana Osmani i tërhoqi vëmendjen Olta Gixharit duke e paralajmëruar se të tilla shkelje nuk do të tolerohen më.

“Është e patolerueshme Olta! Nga publiku jashtë priten të tilla mendime, kanë qenë gjithmonë, por jo nga ju që e dini shumë mirë si funksionojnë gjërat”, tha Arbana.

Nga ana tjetër Olta kërkoi falje dhe tha se nuk e mendon vërtetë diçka të tillë por ndikohet nga stresi. “Nuk e mendoj vërtetë se nëse do e mendoja do kisha dalë nga kjo shtëpi”, shtoi ajo.

Rrjetet Sociale

630,411FansaPëlqeje
28,209NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit