Web Analytics

Olta Gixhari del pa pikë grimi, por ka diҫka që mori tërë vëmendjen në pamjen e saj

Botuar nga: InfoKosova

Olta Gixhari është një personazh shumë i përfolur në publik.

Aktorja u bë akoma më e famshme pas pjesëmarrjes së saj në Big Brother VIP Albania.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet pa pikë grimi dhe ajo që bie në sy është se edhe e tillë, Olta po duket si 18-vjeҫare./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x