Web Analytics

Olta Gixhari i jep ‘zarf të zi’?! Ja përgjigjia “alla-Ledion Liço” e moderatorit!

Botuar nga: InfoKosova

‘Zarfi i zi’ tashmë është kthyer në një term trend prej BBV kudo nëpër rrjet, e mbi të gjitha te ata që e kanë provuar eksperiencën e BBV dhe ‘zarfit të zi’ në ‘kurriz’.

Së fundmi, Ledion Liço ka postuar në Instagram disa momente ku është futur brenda shtëpisë së BBV për të xhiruar një reklamë dhe sigurisht ka kaluar pak kohë në dhomën e rrëfimit.

Mirëpo nuk mungoi një koment nga Olta Gixhari, e cila i shkruan ‘do zarf të zi’ dhe përgjigjja plot humor e moderatorit/producentit Ledion Liço.

Shiko komentin dhe videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledion Liço (@mr.ledionlico)

Të FUNDIT