Web Analytics

Olta habit fansat, publikon përsëri videon duke u puthur me Luizin

Botuar nga: InfoKosova

Olta Gixhari vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Olta tashmë ka zbuluar se është në pritje që të bëhet nënë për herë të dytë.

E në pamjen e fundit ajo shihet duke u puthur me Luizin në film dhe mbase kjo pamje do ta bëjë xheloz Dorin./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT