Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveOlta nuk kursen komentet për Luizin: “Ky do shkojë te finalja po...

Olta nuk kursen komentet për Luizin: “Ky do shkojë te finalja po nuk fiton”

“Ky do shkojë te pesa po nuk fitojë”, Olta nuk kursen komentet për Luizin. Përplasjet mes Luizit dhe Oltës janë rikthyer pas disa ditësh në heshje. Mëngjesin e sotëm, Luizi i tha se duhet të bëjë kujdes se po flet me një person që ka targa “CD” (diplomatike), e më pas i tha se tani ka targa “FT” (fitues).

“Unë jam me targa CD moj Oltë e merresh me mua, tani jam me targa FT, fitues”, tha Luizi.

Kjo mesa duket e ka acaruar Oltën e cila u shpreh se në rast se Luizi do të bëhet aq keq nëse nuk merr fitoren sa do të përfundojë te pesa (spitali numër 5 në Tiranë, aty ku shtrohen personat me probleme të shëndetit mendor).

“Bravo shumë bukur, po mos ta fitosh çfarë do bësh. Ky do shkojë te 5 po mos ta fitojë, do kalojë, e kam me vërte që ky do kalojë. Ky nuk e mendon se nuk do ta fitojë. Ky çdo ditë sillet si fitues. Dhe realisht, nëse ndodh që nuk e fiton, ky do dalë nga trutë”, tha Olta.

Rrjetet Sociale

630,411FansaPëlqeje
28,209NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit