Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveOlta: Po të mos ishte Luizi, Kiara do të ishte duke na...

Olta: Po të mos ishte Luizi, Kiara do të ishte duke na parë nga televizioni

Dy banoret e Big Brother VIP Albania, Olta dhe Kiara, kanë pasur një debat gjatë javës. Gjithçka nisi kur moderatorja u zgjodh lidere e shtëpisë dhe sherri mes tyre nisi nga ndarja e punëve të shtëpisë.

Pas përplasjes së tyre, Olta u shpreh se: Po të mos ishte Luizi, Kiara do të ishte duke na parë nga televizioni. Përgjigja e Kiarës ishte mjaftë e qetë duke thënë: Edhe mbase.

Ndërsa, vazhduan duke mos pasur mospajtimet e tyre deklaruan se e kanë xhan njëra – tjetrën. /Kosovarja/ Kiara ka fituar simaptin e publikut pas lidhjes se saj me Luizin brenda shtepise se BBVA.

Ndersa Olta, cilesohet si nje ndere konkurentet me te forta kunder Luizit, e cila me lojen e saj arrin te marr vemendje, madje produksioni shpesh here kritikohet qe e perkrah Olten.

Rrjetet Sociale

630,347FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit