Web Analytics
BallinaOmerit 5 vjeçar nga Podujeva i duhet ndihma jonë për shërim

Omerit 5 vjeçar nga Podujeva i duhet ndihma jonë për shërim

Familja e Xhevdet Muharremi nga fshati Kaqybeg i Podujevës kërkojnë ndihmë nga bamirësit për shërimin e djalit të tyre 5 vjeçar, Omer Muharremi i cili ka dëmtime të mëdha në dorë.

Omerit i duhet të bëjë riparimin dhe explorimin e nervit radial dhe sigurisht që kushton shumë dhe fatkeqësisht familja Muharremi nuk kanë mundësi për të mbuluar shpenzimet për shkak se jetojnë vetëm me ndihmë sociale.

Andaj, familja Muharremi kërkojnë nga qytetarët që t’ju dalin në ndihmë, me aq sa kanë mundësi.

Nihmën tuaj mund ta bëni përmes Bankës Ekonomike në llogarinë e Babait të Omerit, Xhevdet Muharremi, në këtë numër:

➡XK051401000014759311⬅

(i keni e në foto të dhënat e llogarisë bankare).

Për më shumë informata, kontaktoni direkt familjen Muharremi në këtë numër telefoni: 045-523-944.

Nëse nuk ke mundësi me ndihmu, së paku Shpërndaje këtë postim me shokët dhe bëhu shkaktar që ky fëmijë të shërohet!

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit