Oriola ‘dëshpëron’ me foto pa grim, nuk do besoni si duket

Oriola Marashi është një nga modelet më të bukurae të komentuara.

Me format superseksi ajo merrë gjithmonë vëmendjen e publikut.

Mirëpo, në një video në insta story ajo habiti kur u paraqit pa grim.

Ajo duket goxha ndryshe nga pamjet kur është me grim, ju duket dhe juve?/InfoKosova/

Shiko foton: