Oriola e ekzagjeron kësaj here, poston FOTO sensitive

Oriola Marashi është komentuar gjithmonë për linjat e saj.

Çdo foto e saj e publikuar nga bukuroshja nuk kalon pa u komentuar.

Këto dit ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan të çarë ku duket se bukuroshja është pa të brendshme.

‘Ju dua të gjithëve’ ka shkruar krahas fotos bukuroshja.

Si gjithmonë dhe këtë rradhe nuk kanë munguar komentet të tipit ‘Bish je’ ‘Kryevepër’ etj.

Në pak orë fotoja ka marrë me mijëra pëlqime.