Oriola e paska motrën bukuroshe e nuk e kemi ditur

Të gjithë e dim se modelja Oriola Marashi njihet për bukurinë e pa zëvendësueshme natyrale.

Por ditën e sotme bukuroshja na befasoj me disa fotografi, shkruan InfoKosova.

Ketë here ishte motre e saj Xhulia ajo e cila mori vëmendjen e Orioles, dhe qenka akoma ma e bukur se motra e saj.

“Motrat Marashi” ishte mbishkrimi i fotografive./InfoKosova/