Oriola i zvesh të gjitha për një foto

Bukuroshja e njohur shqiptare, Oriola Marashi i ka zveshur të gjitha në pjesën e sipërme për të marrë sa më mirë rreze dielli.

Megjithatë edhe në fotot me rroba plazhi ajo duket tejet e bukur derisa duket sikur rrobat i ka të vogla dhe mezi ia zënë gjoksin.

“Kur jeta të jep portokall … 🍊”, ka shkruar ajo në një nga postimet.

Oriola Marashi ndryshe është duke e shijuar lidhjen e dashurisë me Eros Grezdën.