Oriola Marashi e ‘eksagjeron’ këtë herë poston FOTO pa të brendshme

Oriola Marashi është komentuar gjithmonë për format e saj trupore.

Çdo foto e saj e publikuar nga modelja nuk kalon pa u komentuar.

Dhe ditën e sotme ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një mini fustan të çarë ku duket se modelja është pa të brendshme.

‘Ju dua të gjithëve’ ka shkruar krahas fotos modelja.

Si gjithmonë dhe këtë rradhe nuk kanë munguar komentet të tipit ‘Bish je’ ‘Kryevepër’ etj.

Në pak orë fotoja ka marrë me mijëra pëlqime.