Web Analytics
BallinaSHOWBIZOriola Marashi e mahnitshme në imazhin e ri, thekson format joshëse të...

Oriola Marashi e mahnitshme në imazhin e ri, thekson format joshëse të trupit

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi prej kohësh ka depërtuar suksesshëm edhe përtej kufijve të Shqipërisë.

Bukuroshja është imazh i markave të ndryshme dhe vazhdimisht realizon fotosesione promovuese.

Edhe së fundmi, Oriola ka sjellur një set të ri fotografish.

Teksa duket në formë të mrekullueshme dhe vë në pah fizikun e saj të kompletuar.

Modelja ka pozuar e veshur me trupore të kombinuar me çizme duke theksuar këmbët e gjata ndërsa mbante edhe një xhaketë të gjatë sipër dhe një flamur në dorë.

Bukuroshja theksoi format joshëse të trupit ndërsa pranoi komente të shumta nga ana e admiruese të saj.

“Kur puna është pasioni yt, nuk punoni asnjë ditë”, ka shkruar Oriola në fotosesionin e realizuar në Stamboll të Turqisë.

Ndërkohë, theksojmë që një prej markave që Oriola është imazh prej kohësh është ajo e “Guess”. /Telegrafi/

Shiko foton:

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit