Oriola Marashi e nis ditën me foto atraktive

Oriola Marashi ka bërë atë që di të bëjë më së miri, të marrë poza e të pr.ovokojë.

Bukuroshja shqiptare është duke kaluar disa ditë në Stamboll dhe nuk kanë munguar fotot e ndryshme nga atje, shkruan “Kosovarja”.

Modelja e suksesshme ka ndarë me percjellesit e saj disa imazhe të bukura.

Ajo shihet e veshur ngusht, duke vënë kështu në fokus kryesor format trupore.

“Merrni një moment për të vlerësuar se sa i mrekullueshëm jeni” ka qenë mbishkrimi i saj.

Përndryshe kanë qa.rkulluar lajme se Oriola dhe Eros Grezda, futbollisti kosovar me të cilin ishte në lidhje për disa kohë, janë ndarë, por që vetë ata nuk kanë thënë ende asgjë në lidhje me këtë. /Kosovarja/