Oriola Marashi tërheqëse për krahë të dashurit

Modelja e njohur, Oriola Marashi, është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes së të dashurisë me futbollistin, Eros Grezdën.

Së fundmi, dyshja kanë publikuar një foto.

Mirëpo, vëmendjen e mori bukuria e saj.

Përndryshe, Oriola dhe Erosi janë duke shijuar lidhjen e tyre të dashurisë prej shumë kohe./Blic/