Oriola Marashi vë në fokus të pasmet gjigante ulur në veturë

Modelja shqiptare ka provokuar sërish.

Oriola Marashi ka postuar një imazh ku pozon ulur në veturë, duke treguar të pasmet bombastike që posedon.

Padyshim që ky është një veprim që jo rrallë herë Oriola e bën, pasi që pozat e tilla janë bërë tani zakon për të.

Ndryshe, thuhet se Oriola dhe futbollisti Grezda janë ndarë, ani pse ende asnjë konfirmim nga ana e dyshes./Kosovarja/