Oriola ‘ngrit’ temperaturat me pozat nga pishina!

Oriola Marashi nuk heziton asnjëherë të provo.koj me asete e saj.

Modelja e njohur ka linja ‘përvëluese’ dhe ato i shfaq në çdo paraqitje që bën.

Në një postim të bërë së fundi në rrjetet sociale, Oriola ka ardhur më e ‘nxehtë’ se kurrë më parë.

Oriola ka treguar linjat impressive derisa ka po.zuar nga pishina vetëm në bi.kini, duke vënë në pah linjat bom.bastike tru.pore.

Kujtojmë që Oriola cilësohet si një nga modelet më sek.si shqiptare dhe ndër më të kërkuarat në vend dhe jashtë vendit, në fushën ku vepron.