Oriola poza provokative nga karrigia

Modelja dhe bukuroshja shqiptare Oriola Marashi di si të ndezë fansat e saj.

Oriola Marashi ka provokuar përsëri.

Bukuroshja shqiptare është shfaqur me një set fotografik në një karrige, teksa ka bërë foto provokative që i ka postuar në Instagram.

“Po ju si uleni ne karrige? ”, ka shkruar ajo teksa paraqet setin e saj fotografik para më shumë së 710 mijë fansave të saj në Instagram. /Express/