Oriola pozon me këmbë hapur dhe mahnit rrjetin

Oriola Marashi është nga modelet më të bukura që komentohet shpesh në media.

Me fotot e saj provokuese pëlqehet gjithmonë nga publiku.

Së fundmi erdhi me disa foto nga një karrige ku është veshur me xhinse dhe bluzë të shkurtër.

Vëmendje mori me pozat me këmbët hapur./InfoKosova/

Shiko fotot: