Oriola, superseksi në paraqitjen e fundit

Modelja shqiptare, Oriola Marashi nuk duket se është duke e shqetësuar shumë pandemia globale.

Oriola Marashi nuk është duke u kujdesur fort për pandeminë globale koronavirus.

Këtë ajo e tregon me imazhet e fundit ku është paraqitur në një shkretëtirë e ku tregon gjo.ksin e saj se.ksi.

Ajo shihet në një ranç të kuajve dhe ka një thënie interesante nën këtë imazh.

“Në perandorinë e shkretëtirës, uji është mbreti dhe hijet janë princesha”, ka shkruar ajo. /GazetaExpress/