Web Analytics
BallinaSHOWBIZOriola vesh me qëllim bekine të vogla, thekson gjoksin gjigant

Oriola vesh me qëllim bekine të vogla, thekson gjoksin gjigant

Oriola nihet për format e saj trupore.

Modelja është mjaftë e pëlqyer dhe e komentuar në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka ndarë një kollazh fotosh tejet tërheqëse nga plazhi.

“Po rreshkem këtu në diell” ka shkruar modelja sipër fotove./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit