Pa pik turpi Antonela publikon video teksa i dridh të pasmet para kamere

Antonela dhe Tea mbrëmë ishin bashkë në nja nga lokalet e Tiranës.

Ato po kalonin kohë së bashku duke u argëtuar në një klub nate, shkruan InfoKosova.

Një video e publikuar nga vetë Antonela, shihet se si i dridh të pasmet para kamere.

E si duket është Tea ajo e cila e ka xhiruar./InfoKosova/

Shiko videon më poshtë: