5 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 13, 2019
Ballina Uncategorized Pablo Escobar kështu i 'hante' miliardat e tij

Pablo Escobar kështu i ‘hante’ miliardat e tij

Pablo Escobar ishte një nga bosët e narkotikëve më të mëdhenjtë e historisë moderne, shkruan InfoKosova.

Ai kishte aq shumë para që të fitonte deri në 22 miliardë dollarë në vit, saqë i shpenzonte këto para në mënyrat më kreative të mundshme.

Ai ndërtoi një nga perandoritë më famëkeqe dhe askush nuk mund të qëndronte në rrugën e tij./InfoKosova/

Shiko Videon:

608,855FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Fitoi 700.000 dollarë pasi zgjidhi këtë ekuacionin 379 vite të pazgjidhshëm

Mendoni se të jesh profesor matematike nuk të jep përfitime të mëdha monetare? Andrew Wiles dëshmon të kundërtën. Ai ka fituar plot 700 mijë dollarë pasi...
web
analytics