Web Analytics
BallinaUncategorizedPacolli thotë se shtëpia e tij në Hajvali dikur do të jetë...

Pacolli thotë se shtëpia e tij në Hajvali dikur do të jetë në dispozicion të shtetit të Kosovës

Behgjet Pacolli ka bërë të ditur se shtëpia që e posedon në Hajvali një ditë do të jetë në dispozicion të shtetit të Kosovës.

Pacolli ka thënë po ashtu se për familjen e tij është duke ndërtuar hapësira tjera.

“Unë jam duke ndërtu hapësira tjera fëmijëve të mi, këtu në afërsi dhe në një të ardhme kjo shtëpi do të jetë në dispozicion të shtetit të Kosovës,” ka thënë Pacolli.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit