SHOWBIZ

Kida e vë në fokus edhe këtë pjesë të trupit

Është bërë një mani tek femrat për të vënë në fokus, blerjet, veshjen, grimin apo ushqimin dhe daljet, shkruan “InfoKosova”. Kida veçohet për vokalin dhe...

Kjo bukuroshe ua “trullos” trurin me vithet e saj të trasha

Jessica Mariax është një modele e re por shumë e talentuar, shkruan "InfoKosova". Ajo ka linja përfekte trupore, e krahas linjave Jessica ka dhe një...

Çfarë i ndodh Agneses në Itali

Agnesa si beqare bredh e lirë nëpër shumë vende të ndryshme të botës , shkruan “InfoKosova”. Vizitat e saja në shumicën e rasteve lidhen me...

Mbesa e Shyhrete Behlulit ua “heq” trurin me paraqitjen e saj të fundit

Elira Martinaj është mbesa e madhe e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit, shkruan "InfoKosova". Elira është një vajzë adoleshente e cila ka një stil dhe...

Ariana e vesh fustanin e bardhë, kaq bukur po duket kjo nuse

Ariana Fejzullahu tanimë është në pritje të ëmbël, shkruan "InfoKosova". Nusja e Ermal Fejzullahut edhe pse është nënë e tre fëmijëve, dhe është duke pritur...

Manjola Nallbani me këto foto ua kalon edhe vajzave të reja

Manjola Nallbani këngëtarja e mirënjohur duket se viteve iu ka thënë ndal! Në cdo paraqitje të saj ajo vetëm sa shkon e duket më e...

LAJME

E zbulon : Ilir Meta ky është sekreti im dhe Thaçit, si arritëm të qëndrojmë gjatë në Politikë!

Presidenti Ilir Meta dhe Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi arritën të qëndrojnë gjatë në Politikë, shkruan InfoKosova. Ilir Meta e zbuloi në emisionin Kojshia Show...

Ekskluzive : Ilir Meta zbulon këtë gjë të fshehtë të Edi Ramës për zgjedhjet në Shqipëri !

Ilir Meta - Presidenti i Republikës së Shqipërise ishte i ftuari i kësaj jave në emisionin Kojshia Show, shkruan InfoKosova. Ilir Meta e hapi sezonën...

Shpendi “po flen” e Prishtinën po e mbulon bërllogu!

Ditët e nxehta të verës edhe ashtu në Prishtinë janë shumë të bezdisshme nga mushkonjat, e kur këtyre iu shtohen edhe mizat dhe mbeturinat...

Ilir Meta vjen me një paralajmrim këtë javë në Kojshia Show…

Këtë të diele në emisionin mjaft të ndjekur në Kosovë, "Kojshia Show" është një mysafir special nga Shqipëria, shkruan InfoKosova. Ky sezon në emisionin "Kojshia...

Pamje interesante nga Kosova e viteve të 90-ta, kur ishte nën ish-Jugosllavi

Fotografja e njohur greke Fanny Sarri kishte ardhur në Kosovë në vitin 1992 për të marrur disa pamje nga mënyra e jetesës së shqiptarëve...

Dalin dëshmitë e neverishme: Hitlerit i pëlqente që femrat të bënin…

Libri i publikuar nga psikologu Volker Elis Pilgrim tregon se diktatori Adolf Hitler ishte një vrasës serial, i cili kishte probleme gjatë kohës që...

SPORT

Dikur luante kundër Ronaldos, sot është berber në Elbasan

Ish-futbollisti i Gramozit, Kukësit Bledar Lenka ka pasur rastin të luajë edhe kundër yllit madrilen Cristiano Ronaldo. Por sot Bledari nuk është më në fushën...

Askush prej jush s’do ta dëshironte një pozitë të tillë !

Burrat dhe gratë kanë dy procese të ndryshme në trupin e tyre. Gratë "përballen" me ciklin menstrual kurse burrat me sponatinitet në organin gjenital të...

Bashkëshortët e tyre janë në fushë, sytë janë tek 10 bukuroshet…

Prapa çdo futbollisti të suksesshëm ka absolutisht një grua të bukur, bën të ditur InfoKosova. Ndërsa burrat po e ndjekin kamionatet ku luajn, të gjithë...

Na Ndiqni

609,463FansaPëlqeje
29,780NdjekësitNdjek
1,058NdjekësitNdjek

FUN

30 Foto të hijeve që do ju bëjnë ti shikoni disa herë për ti kuptuar !

Ndonjëherë fotografitë e hijeve dinë të jenë mjaft interesante por nganjëherë duken edhe shumë qesharake, shkruan InfoKosova. Interesi vizuel, mister, dhe intrigat e errësirës mund...

15 fotografitë që duhen shikuar imtësisht për t’u kuptuar, gafat e tyre do u shkrijnë së qeshuri

Fotografia është konsideruar si shpikja “magjike” që ruan vizualisht momente duke i rezistuar kohërave. Mirëpo fotografia ruan edhe ato imazhe që jo domosdoshmërish janë momente...

“Po iki në dasëm se martohet Berti”/ Vajza “ia bën 8 me 2” djalit, reagimi i tij të lë pa fjalë

Në një marrëdhënie, shumë të rinj vendosin që t’i sqarojnë gjërat që në fillim dhe kështu i vendosin disa limite njëri – tjetrit. Por çfarë...

Ulqin: Një grua kacafytet dhe rrahet me burrin e moshum në mes të plazhit !

Pak më parë është postuar një video në rrjetin social Facebook, ku nuk dihet arsyeja përse këta 2 të moshuar rrahen, shkruan InfoKosova. Një grua...

AUTO-TECH

KURIOZITETE

MJEKËSI

LAJMET E FUNDIT

Opinion

Agnesa ndan me ju këtë aktivitet të familjes

Ish-Missi është e gjithanshme, moderne dhe me tradita, kur duhet të jetë një femër e zonja I’a del, edhe kur i duhet të jetë...

Është drenicase, por shikone çfarë bukuroshe është kjo grua!

Ajo ishte dikur miss Kosova, dhe akoma vazhdon të cilësohet si një bukuroshe e rrallë e vendit tonë, shkruan "InfoKosova". Fjala është për bukuroshen Besa...
web
analytics