fbpx

SHOWBIZ

Shpati me frizurë si kjo, nuk mbahet mend ndonjëherë

Sa i përket projekteve ai është paksa më i heshtur, ka kohë qe adhuruesve të tij, nuk i’u ka sjellur gjë,shkruan “InfoKosova”. Shpati është shumë...

Sa shumë është plakur “Bekimi” nuk do ta besoni!

Astrit Kabashi apo siç njihet më shumë në publik me emrin e tij te roli i "Bekimit" te "Kafeneja jonë", sonte ka publikuar një...

Shkurte Gashi reklamon të pasmet dhe këmbët e saj me mini fund

Këngëtarja që njihet si "nëna" e muzikës "live" dhe tallava, Shkurte Gashi ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj nëpër rrjetet sociale me një...

Edhe njëherë “godet” nëna e Getit, por kësaj radhe me frizurën karakteristike!

Florije Kelmendi Selimi tashmë është emër goxha i njohur në mesin tonë, shkruan "InfoKosova". Flora siç e quajnë mikeshat e saj, është nëna e reperit...

Plaku 80 vjeçar puthë plakën live në emision

Këtë të diel në një ndër emisionet më të shikuara në vend 'Kojshia Show', ishte i ftuar nje çift i moshuar rreth 80 vjeçar,...

Kjo është biondina më seksi që keni parë këtë vit

Modelja britanike, Rosie Robinson, ka një llogari në Instagram plot me fotografi mahnitëse. Më poshtë ju sjellim për ju disa nga fotografitë më të “nxehta”...

LAJME

Ndotja e ajërit në vendin tonë ka filluar

Ka filluar ndotja e ajërit në vendin tonë. Pasi shumë persona të pa ndergjegjshëm po djegin materie të ndaluara. Rënia e temperaturave në Prishtinë, e ka...

6 fotografitë e protestave të studentëve që s’i keni parë kurrë

Protestat e 1 tetorit të vitit 1997 kanë luajtur rol të madh në atë se si sot është formuar shoqëria kosovare, shkruan InfoKosova. Kanë kaluar...

Këto janë 4 familjet mafioze më të rrezikshme në Shqipëri, krimet e tyre do t’ju lënë pa fjalë

Gjatë këtyre ditëve të fundit në media po qarkullon lajmi se janë katër klane të forta mafioze që kontrollojnë rreth 20 familje kriminale në...

Më 1 janar pritet të hyjë në fuqi ligji gjerman për fuqinë punëtore – ambasadat në Prishtinë dhe Tiranë përgatiten për fluks kërkuesish të...

Shumë vetë nga Shqipëria e Kosova që kërkojnë një vizë pune realisht duhet të “stërvisin durimin” për shkak të pritjes së gjatë në ambasadat...

Bomba e mediave austriake: Vetëm Kosova dhe Shqipëria janë strikt pro-perëndimore, konflikti i Fuqive të mëdha vërehet në Malin e Zi, Maqedoni dhe Bosnjë

Tentimi për Grusht shteti në Malin e Zi nuk është sqaruar, por në pyetje janë pasqyrimi i interesave të mëdha gjeopolitike, shkruan Der Standard. Mali...

Kryetari i Obiliqit a e bëri motrën e Shkurte Gashit drejtoresh të Gjimnazit 17 Shkurti?

Sot nuk është shumë e vështirë në vendin tonë të zësh një pozit apo një vend të mirë pune nëse dikë e ke në...

FUN

Qesharake: 10 futbollistët që nuk kanë nevojë për maskë për Halloween

Për festën e frikshme të njohur si Halloween shumica mundohen të maskohen sa më mirë, transmeton InfoKosova. Por, disa futbollistë nuk kanë nevojë fare për...

Ja çka ndodhë nëse e mbushni veturën me Coca Cola në vend të karburantit !

Gjithmonë kur i blejmë veturat pyesim dhe e testojmë se çfar harxhime ka vetura që duam ta vozisim, shkruan InfoKosova. Këto pyetje zakonisht bëhen për...

Vajza nga Shkodra merr rreze pa rroba në ballkon, por ja ç’bëjnë komshinjtë

Një nënë e shqetësuar nga Shkodra ngeli e habitur kur pa se në mënyrë të çuditshme djali i saj 10-vjeçar kishte mbi dy orë...

Këto janë fotot më qesharake të martesave…

Thonë se martesa është dita më e mirë e ditës suaj, shkruan InfoKosova. Të rrethuar nga familja, miqtë, duke ia dhënë jetën tuaj dikujt që...

Na Ndiqni

610,653FansaPëlqeje
29,781NdjekësitNdjek
1,055NdjekësitNdjek

SPORT

Lionel Messi publikon foto nga rinia e tij e hershme me gruan e tij

Futbollisti i njohur Lionel Messi ka publikuar një fotografi ku shihet me graun e tij. Që të dy shumë të rinjë duken. Duket se fitorja dhe...

Futbollisti kosovar tregon se cilat femra i shkruajnë më shumë mesazhe!

Kosova njihet për shumë futbollistë të dalluar. Ata përveç që luajnë mirë me top, dinë edhe ta mbajnë vetën e të duken bukur. Futbollisti i kombëtares...

Granit Xhaka publikon foton e parë me të bijën, ja mesazhi i tij për të

Futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita, janë bërë prindër për herë të parë, shkruan "InfoKosova". Leonita gruaja e Granitit ka sjellur...

Opinion

Pse s’ka progres në kosovë tash e sa palë zgjedhje?

Stina e vjështës edhe pse vjen gjithmonë me plotë ngjyra dhe gjethe që bien dhe mbulojnë tokën, këtë vit bashkë me to bien edhe...

Pse Vjosa Osmani mund ti fitojë zgjedhjet, dhe pse Vetëvendosje duhet ta krijojë fitoren absolute!?

Kandidimi i Vjosa Osmanit për kryeministre, po ia del të zgjojë një pjesë të ashtuquajturve votues të fjetur, i cili është vargoi më përcaktues...

AUTO-TECH

KURIOZITETE

MJEKËSI

LAJMET E FUNDIT

web
analytics