Web Analytics
BallinaUncategorized“Pajtesa’ shfaqet natyrale, nuk do besoni si duket

“Pajtesa’ shfaqet natyrale, nuk do besoni si duket

Është bërë guxim të shfaqesh plotësisht ashtu siç je, pasi publiku kërkon perfeksion.

Personazhet publike kamuflohen përmes grimit dhe filterave të shumtë, duke krijuar në të shumten e rasteve një imazh të rrejshëm.

Por, aktorja Fiona Gllavica nuk duket ta ketë këtë problem këtë gjë, pasi ajo është shfaqur bash ashtu siç është, pa grim të rëndë dhe pa filtera.

Aktorja prej vitesh është pjesë e serialit “Çka ka shpija” ku luan rolin e “Pajteses”./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit