Pajtimi dhe Sarah lahen në dush së bashku

Shkëndijat dashurisë mes Dj PM dhe Sarës tashmë kanë filluar.

Mbrëmë Big Brother u bëri atyre një surprizë duke iu shfaqur në monitor momentet e tyre më të bukura, shkuan”Kosovarja”.

Sot ata të dy shihen bashkë në dush, mirëpo nuk është se bashkëbiseduan për ndonjë gjë.

Ani pse janë shumë pak ditë që nga futja e Pajtimit në BB, kjo gjë nuk po e pengon Sarën aspak./Kosovarja/