Web Analytics

Pak ditë më parë Arta Kabashi tha se është në lidhje, ndërsa sot befason me deklaratën

Botuar nga: InfoKosova

Arta Kabashi ka dhënë deklarata kundërthënëse ditëve të fundit, pas largimit nga Big Brother VIP Albania 3.

Ajo në një intervistë në Top Channel tha se është në një lidhje dashurie, pa zbuluar shumë detaje.

Të vetmin detaj që e dha për të dashurin ishte se ai është personazh i njohur.

“Është personazh i njohur.

Nuk është nga bota e muzikës”, tha shkurtimisht ajo.

Sot nëpër media është përfolur se ajo është në lidhje me aktorin Blerim Destani.

Ajo ka reaguar me anë të një ‘Insta Story’ duke thënë se është në single.

“Unë jam single dhe mos shpërndani lajme fake”, tha në reagim këngëtarja. /Insajderi.

Shiko foton:

Të FUNDIT