Web Analytics
BallinaSHOWBIZPak ditë para ardhjes së tij në Tiranë, Sarah Berisha ka një...

Pak ditë para ardhjes së tij në Tiranë, Sarah Berisha ka një kërkesë publike për Fedez

Sarah Berisha teksa ka shpërndarë në Instagram njoftimin zyrtar të festivalit mbi performancën e Fedez, i ka bërë atij dhe një kërkesë publike.

“Të lutem merr edhe familjen me vete!”-shkruan Sarah.

Nga Fedez nuk ka patur reagime lidhur me këtë.

Por vlen të theksohet se Chiara ka komentuar disa emoji zemrash në postimin e tij./afterparty

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit