Web Analytics
BallinaKURIOZITETESOCIALEPak ditë para se të kthehet në spital, Lulja pranoi një dhuratë

Pak ditë para se të kthehet në spital, Lulja pranoi një dhuratë

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika.

Por, së fundmi ata po kalojnë momente shumë të vështira, Lulja po përballet me një sëmundje.

Lulja erdhi në shtëpi për një periudhë të shkurtër kohore, e pas disa ditës do t’i duhet sërish të kthehet në spital.

Përkundër sëmundjes, ajo e priti Vitin e Ri bashkë me familjen e saj.

E sonte, ajo pranoi disa dhurata të bukura, të cilat duket se i pëlqyen shumë Lulës./ORA/

Rrjetet Sociale

630,264FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit