Web Analytics
BallinaSHOWBIZPak nga shtëpia mahnitëse e Adelina Hasanit

Pak nga shtëpia mahnitëse e Adelina Hasanit

Adelina Hasani po shënon suksese si një nga moderatoret më të dashura.

Ajo së fundmi është goxha aktive në rrjete sociale.

Së fundmi publikoi një foto për te treguar produktet që përdor për fytyrën por edhe dicka tjetër mori vëmendje.

Shihet edhe pak nga ambienti i shtëpisë në prapavijë dhe duket kaq bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit