Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaPak orë para praimit të natës finale, ndodh e papritshmja mes

Pak orë para praimit të natës finale, ndodh e papritshmja mes

“Ti nuk je burrë mjaftueshëm” – Xhuli dhe Stresi vazhdojnë debatet e ashpra edhe në ditën fianle Stresi dhe Xhuli edhe në ditën finale të Big Brother VIP Kosova po i vazhdojnë debatet me njëri-tjetrin. Dyshja që për më shumë se tre muaj kanë krijuar situata të ndryshme në shtëpinë e famshme së fundmi ndezen një tjetër diskutim.

Reperi edhe një herë ia përmendi modeles veprimin e saj ndaj Vedatit kur ajo ia puthi këmbët dhe iu ulë në prehër. Stresi tha se vazhdon ta konsideroj si një gjest të ulët veprimin e saj duke thënë se ishte përulje për të.

Ose ti ke malltretuar imazhin e femrës, ose askus, një femër nuk përulet duke ia puthë këmbët”, tha Stresi. “Ti nuk je burrë mjaftueshëm për mua, të kam thënë 10-të meshkuj si ti i shti në gjep”, u kundërpërgjigj Xhuli.Ndryshe Stresi ishte nje nga banoret me te komentuar te Big Brother VIP Kosova i cili ka pasur debate te shumta me te gjithe banoret me Xhulin ne vecanti por qe edhe me te nga fundi i lojes vendoqen qe ti ulin tensionet dhe te kalojne me mire me njeri tjetrin brenda shtepise dhe lojes.

Sonte është finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Për pesë finalistët e këtij edicioni, Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa Hajrullahu, Stresi dhe Vedat Bajrami, votimet mund të bëhen nga Kosova, Shqipëria, Gjermania, Zvicra, Austria dhe Maqedonia e Veriut.

Rrjetet Sociale

630,319FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit