Web Analytics
BallinaSHOWBIZPak para fillimit të Big Brother Vip Kosova, Gjiko dedikon fjalët e...

Pak para fillimit të Big Brother Vip Kosova, Gjiko dedikon fjalët e ndjera Elitës

Çifti Elita-Gjiko ndër më të dashurit e publikut.

Marrëdhënia e tyre gjithmonë ka qenë për t’u admiruar.

Së fundmi ka qenë artisti i cili ka befasuar partneren e tij.

Kjo teksa ka bërë një gjest romantik që na preku zemrat.

Në foton e publikuar nga Elita, shihet që Gjiko i ka dhuruar një tufë me lule.

Madje i ka shkruar dhe një dedikim me fjalët më të ëmbla.

“Në ditët me re ti je diell.

Në ditët me shi të kam ombrellë”-shkruhet në dedikim.

“Të dua dritë”-ia ka kthyer Elita./panorama

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit