Web Analytics
BallinaUncategorizedPak para nisjes së spektaklit, vëllai ka për t’i thënë diçka Egzonës...

Pak para nisjes së spektaklit, vëllai ka për t’i thënë diçka Egzonës së “Big Brother VIP”

Eugeni ka ndarë një imazh të motrës së tij nga arkiva, ai e ka shoqëruar edhe me një mbishkrim fotografinë e publikuar.

“Vazhdo, vazhdo të buzëqeshesh ne të duam ty”, janë fjalët e vëllait të banores së “Big Brother VIP”.

Theksojmë se, ai ka zgjedhur një fotografi kur kanë qenë fëmijë dhe Egzona duket më ndryshe se si duket sot.

Ndryshe, javën e kaluar banorja e spektaklit ishte më e komentuar brenda shtëpisë, shkak i një misioni të realizuar drejt saj nga Donaldi dhe Beatrixa me urdhërin e “Vëllait të Madh”./Lajmi.net/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit