Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaPak para prime-it, Alaudini e publikon në këtë gjendje Libertën

Pak para prime-it, Alaudini e publikon në këtë gjendje Libertën

Prezantuesi e ka zënë në një moment të plakmueshëm bashkëpunëtoren e tij. Liberta shihet e shtrirë në divan e relaksuar derisa Alaudini i shkrep një video duke mos qenë ajo në dijeni, shkruan “Kosovarja”.

Moderatorja nuk bën ndonjë reagim vetëm se e mer me qetësi inçizimin që po ia bën miku i saj.Big Brother Vip Kosova i realizuar per here te pare ne Kosove rezultuar goxha i suksesshem, banoret kane krijuar situata nga me te ndryshmet duke bere qe publikut ti pelqej e percjell.

Por, sigurisht nuk kane munguar as zenkat e shumta me njeri tjetrin ku me te shumtat ishin mes Xhulit dhe Stresit qe ishin ata qe kishin me shume mosmarreveshje por qe duket qe kane filluar te rregulloje raportet.

Liberta duket se eshte krahu i djathte i produksionit te Big Brpther Vip Koosva, pasi shpesh here paraqitet ne rrjete sociale duke lidhur mendimet e saja mbi ecurin e programit, tashme te pelqyer dhe mjafte te shikuar. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,411FansaPëlqeje
28,209NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit