Web Analytics
BallinaSHOWBIZPamje brenda ceremonisë romantike të fejeses së Albit!

Pamje brenda ceremonisë romantike të fejeses së Albit!

Albi Dhima i ka dhënë fund beqarisë.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ish- konkurrenti i njohur duke publikuar pamje nga ceremonia.

Prej disa muajsh, Albi është në një lidhje me një vajzë shqiptare që jeton në Amerikë, të quajtur Hyrie.

Përgjatë kësaj vere, ata janë shfaqur të pandarë nga njëri-tjetri dhe mesa po shihet, të bindur në dashurinë e tyre mjaftueshëm sa për t’u fejuar kaq shpejt!/afterparty

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit