Pamje nga martesa e papritur e aktorit të njohur

Aktori Baris Arduç i dha fund beqarisë pasi mediat turke raportuan se ai u martua në një ceremoni private me partneren e tij, Gupse Ozay.

Sipas shtypit vendas, Gupse dhe Baris u martuan në Çeshme, aty ku po kalojnë pushimet dhe ftuan vetëm 5 persona për shkak të pandemisë së Covid-19 që nuk lejon grumbullimet.

Së fundmi, në rrjetet sociale po qarkullojnë disa imazhe nga kurorëzimi i tyre, ku vihet re se të dy kanë zgjedhur të jenë të thjeshtë, larg çi fteve të zakonshme.

Në sy bie sidomos thjeshtësia e nuses, e cila ka ves.hur një fustan të shkurtër të bardhë dhe një makeup minimalist.

Dhe për t’i vënë vulën ka ves.hur atlete…