Afrona Dika edhe zyrtarisht që nga sonte u bë nusja e këngëtarit Blerim Muharremi, shkruan “Infokosova”.

Blero dhe Afrona kishin një lidhje shumë të gjatë, disa vjeçare.

E sonte ata i dhanë fund kësaj lidhje dashurie jashtëmartesore duke u bërë edhe zyrtarisht burrë e grua.

Çifti po shihen shumë të lumtur në çdo moment.

Por të gjithë dëshironi që ta shihni momentin kur babai i Afronës ia dorëzoi të bijën Bleros.

E këtë moment ua sjellim që ta shihni edhe ju tani./InfoKosova/