4 C
Kosovo
E mërkurë, Dhjetor 11, 2019
Ballina Uncategorized Pamje të rënda/ E kapën duke kryer marrëdhënje, vajza detyrohet të kryej...

Pamje të rënda/ E kapën duke kryer marrëdhënje, vajza detyrohet të kryej sërish “live” në Facebook

Një atak i tmerrshëm ndaj një vajze të re është transmetuar “live” në Facebook nga një grup të rinjsh, ku shihet një femër e cila e ofendon vazhdimisht atë dhe i kërkon që të kryej marrëdhënje në sy të të gjithëve.

E gjitha kjo kishte ndodhur pasi vajzën e kishin kapur duke kryer marrëdhënje në tualetin e shtëpisë ku ishin mbledhur të gjithë, dhe pasi djali me të cilin është kapur është ulur mes të tjerëve, ata kanë filluar ta ngacmojnë dhe ta detyrojnë që të kryej sërish marrëdhënie.

Për këtë rast të rëndë janë arrestuar tre të rinj nga Misisipi, ndërsa siç raporton “Mirror” videoja ku vajza shfaqej duke bërë marrëdhënie është fshirë nga Facebook-u por ndodhet sërish në rrjet.

Shiko Videon:

608,926FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Varros veturën për ta vozitur në botën tjetër

Një biznesmen brazilian kishte pranuar shumë reagime negative pas njoftimit se donte të varroste veturën e tij. Chiquinho Scarpa, 62 vjeç kishte njoftuar në Facebook...
web
analytics