Pamje të rënda: Publikohet video e momentit të aksidentit të humoristit shqiptar

Gazmend Paja është përfshirë ditën e djeshme në një aksident me motorin e tij teksa po lëvizte në rrugën e Kavajës në Tiranë.

Pamje të shumta u shpërndanë ku aktori shihej i ulur dhe i gjakosur nga aksidenti.

Shqetësimit të fansave i është përgjigjur gruaja e tij duke treguar se Gazi është në gjendje të mirë shëndetësore.

Por si erdhi deri te aksidenti?

Dosja  ka publikuar ditën e sotme videon e momentit të aksidentit të aktorit të njohur.

Shiko videon: