Papagalli që imiton Rihannan bëhet hit në internet

Një papagall është bërë hit në rrjetet sociale, pasi videoja ku shfaqet ai duke e imituar Rihanen në këngën e Eminem është shpërndarë me të madhe.

Papagalli u incizua duke kënduar dhe bërë gjeste para kamerës, ngjashëm me Rihanen në këngën ‘The Monster’.

Videoja e publikuar në YouTube ka marrë më shumë se 1 milion shikime.

Shikojeni:

Parrot imitating Rihanna in Eminem song

Gepostet von VIPa Klips am Sonntag, 12. Januar 2020