Web Analytics
BallinaUncategorizedPapagalli që imiton Rihannan bëhet hit në internet

Papagalli që imiton Rihannan bëhet hit në internet

Një papagall është bërë hit në rrjetet sociale, pasi videoja ku shfaqet ai duke e imituar Rihanen në këngën e Eminem është shpërndarë me të madhe.

Papagalli u incizua duke kënduar dhe bërë gjeste para kamerës, ngjashëm me Rihanen në këngën ‘The Monster’.

Videoja e publikuar në YouTube ka marrë më shumë se 1 milion shikime.

Shikojeni:

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/536908593835447/

Rrjetet Sociale

630,279FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit