Paparacit e zbulojnë Encën nga bregdeti, shumë ndryshe nga ajo që shfaqet në Instagram

Enca Haxhiu vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuara të show bizzit shqiptarë.

Pasi u bë banore rezidente në Dubai, këngëtarja është rikthyer në Shqipëri për të vazhduar pushimet.

Duke u shfaqur gjithnjë në formë të mirë dhe forma atraktive trupore, paparacit e kanë zbuluar së fundi se si duket në të vërtetë.

Ka qenë faqja e njohur “Vipat e bllokut” që e kanë postuar një video të këngëtares ku ka qenë në bregdet dhe format e saj trupore dallonin nga imazhet që ajo poston për ndjekësit./kosovarja