Web Analytics

Para gjithë shqiptarisë Capital T tregon se Adrola Dushi është…

Capital T dhe Adrola Dushi shumë herë kanë qenë të përfolur në mediat rozë.

Dyshja në shumë vende të ndryshme janë parë bashkë ani pse nuk e pranuan qe janë në një lidhje dashurie.

Për herë të parë Capital T i ftuar tek ‘Procesi Sportiv’ në një pyetje drejtuar nga Ed Manushi “Se cila është femra më e bukur shqiptare”.

Ai shprehet se “Adrola Dushi është femra më e bukur shqiptare”.

Shiko videon:

Nga rubrika