Web Analytics
BallinaUncategorizedPara se të vdiste, reperi grek kishte kënduar në dasmë me këngëtaren...

Para se të vdiste, reperi grek kishte kënduar në dasmë me këngëtaren me origjinë shqiptare

Reperi grek Mad Clip nga festa përfundoi në tragjedi.

Ai ishte i ftuar në dasmën e mikut të tij, Giorgos Benioudakis, por pas largimit ai u aksidentua për vde.kje në lagjen Vougliameni të Athinës.

Mediat greke zbulojnë se në dasmë Mad Clip ka kënduar bashkë me këngëtaren e famshme me origjinë shqiptare, Eleni Foureira.

Tre muaj përparë reperi grek me këngëtaren publikuan në bashkëpunim këngën me titullin “Mundet”.

Duke drejtuar një “Porsche”, 34-vjeçari teksa ndiqej nga Policia greke ka kaluar 4 semaforë të kuq duke përfunduar tek një shtyllë që i mori dhe jetën.

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit