Web Analytics

Paraqitja e Leonora Jakupit në stadium mbrëmë mori gjithë vëmendjen

Këngëtarja e dashur për publikun Leonora Jakupi ka publikuar disa imazhe nga stadiumi ku është realizuar dje ndeshja e madhe mes Shqipërisë dhe Spanjës.

Andaj pjesëmarrja e Leonorës dhe paraqitja e saj mori vëmendjen e shumë ndjekësve.

E mbuluar me flamurin kuq e zi dhe me kapele këngëtarja duket mjaftë bukur.

Gjithashtu ajo ka shkruar “Ti Shqipëri me jep nder”./kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika